[Zaloguj]

Dodawanie swoich piosenek - Forum CDur.pl

Tu jestem: Forum / Inne, niesklasyfikowane / Dodawanie swoich piosenek
InformacjeWiadomość
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-14 16:13:19
Czy jest taka możliwość by na stronę C-dur dodać własne piosenki (takie do których ja napisałem tylko muzykę, bądź muzykę i słowa). Mam trochę własnych utworów i zastanawiam się czy byłoby możliwe wstawić je na tę stronę?
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-16 17:09:42
Można bez przeszkód dodawać. Wszystkie piosenki są weryfikowane, dlatego prosimy o informację, że jest to piosenka własna. Jeżeli piosenka nie jest publicznie dostępna, trudno ją wtedy weryfikować. Można ją przyjąć prawie automatycznie, jeżeli robi to sam autor, a formatowanie nie odbiega rażąco od przyjętej konwencji. Autorowi przysługuje również prawo do decydowaniu o publikacji pełnego tekstu.
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-16 23:22:22
W poczekalni jest wstawiona piosenka pt. O życiu. Jest to utwór autorski mojego przyjaciela Marcina Oziemczuka, nie jest nigdzie dostępny. Można byłoby go wstawić?
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-17 14:21:46
Wstawiłem przed chwilą własną piosenkę (jest w poczekalni) pt.: ,,Hołd pruski A. D. (Anno Domini) 1525". Piosenka nie jest publicznie dostępna, nie można jej zweryfikować, jest moja. Jestem również autorem tekstu, więc wyrażam zgodę na opublikowanie pełnego tekstu. Myślę, że moja piosenka przyczyni się do popularyzacji polskiej historii, a zwłaszcza tego wydarzenia, ważnego w historii Rzeczypospolitej, jakim był Hołd pruski w 1525. Zakończyło to bowiem wielowiekowy konflikt polsko, litewsko - krzyżacki. Piosenka została napisana na podstawie obrazu Mistrza Jana Matejki.
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-17 14:42:02
Wstawiłem kolejną swoją piosenkę pt.: Obrona Jasnej Góry A. D. 1655. Również wyrażam zgodę na opublikowanie mojego, pełnego tekstu. Piosenka została napisana w oparciu o obraz Januarego Suchodolskiego.
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-17 15:14:49
I kolejny mój utwór wstawiony do poczekalni. Utwór pt.: Epitafium dla barda Solidarności (Jacka Kaczmarskiego). Na wszystkie swoje piosenki, które będę wstawiał to wyrażam zgodę by tekst był pełny.
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-18 15:46:30
Mógłby ktoś dodać już moje piosenki? Nie ma w nich nic do poprawiania, bo nie są ogólnie dostępne. Myślę, że przypomną one wszystkim polską historię.
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-25 14:26:06
Piosenka pt ,,O życiu" tekst można opublikować wszystkim.
Użytkownik: Wysłany:
2015-04-27 14:44:13
Dodałem do poczekalni piosenkę pt. Piąta strona świata. Można dodać cały tekst. Marcin Oziemczuk dodał piosenkę pt. Czereśnie i piosenkę pt. Profesja do której ja napisałem słowa, więc zgadzam się aby tekst był pełny.
Użytkownik: Wysłany:
2015-05-04 21:20:56
Zgadzam się na opublikowanie całego tekstu mojej piosenki już wstawionej pt. Konstytucja 3 maja A. D. 1791. Mój tekst upamiętnia to ważne w historii Polski wydarzenie, więc zależy mi by był ogólnie dostępny.
Użytkownik: Wysłany:
2015-05-05 18:07:50
Wstawiłem kolejną swoją piosenkę pt. Epitafium dla Romualda C. (Czystawa). Był wokalistą zespołu Budka Suflera w latach osiemdziesiątych. Zmarł w roku 2010. Moja piosenka przypomina jego osobę. Wyrażam zgodę na opublikowanie całego mojego tekstu.
Użytkownik: Wysłany:
2015-05-06 17:47:06
Dzisiaj wstawiłem kolejną swoją piosenkę do poczekalni, tym razem tylko skomponowaną i wykonaną przeze mnie pt.: ,,Dziecinny okręcik". Słowa napisał Kazimierz Przerwa-Tetmajer - znany polski poeta nawiązujący w swojej poezji bardzo często do motywu polskich gór, jakimi są Tatry. Myślę, że w tym wypadku tekst jest chroniony prawem autorskim, aczkolwiek nie jestem tego do końca pewny.
Użytkownik: Wysłany:
2015-05-07 17:47:31
Kolejne epitafium, tym razem pt.: Epitafium dla Karin Stanek. Karin Stanek to była polska piosenkarka popularna głównie w latach sześćdziesiątych. Myślę, że każdy zna jej przeboje tj. Chłopiec z gitarą, Malowana lala, Sobota to mój dzień, Autostop czy choćby Zielone serca. Tekst jest mojego autorstwa, więc zgadzam się na opublikowanie całego tekstu.

Autor, Marcin Kociuba.
Użytkownik: Wysłany:
2015-05-18 17:53:18
Kolejne epitafium mojego autorstwa wstawiłem do poczekalni. Utwór nosi tytuł: Epitafium dla Marka Jackowskiego. Myślę, że jego osoba jest wszystkim doskonale znana; Marek Jackowski zmarł we Włoszech 18 maja 2013 roku na zawał serca. Dzisiaj, 18 maja 2015 roku, mija dokładnie dwa lata od Jego śmierci. To moje epitafium jest właśnie o nim, napisałem muzykę i słowa. Zgadzam się aby opublikować pełny tekst.

Autor, Marcin Kociuba.
Użytkownik: Wysłany:
2015-05-21 16:37:50
Wczoraj wstawiłem do poczekalni kolejną własną piosenkę pt. Epitafium dla Marka Grechuty. Marek Grechuta to był polski muzyk, a także poeta. Członek grupy Anawa. Zmarł 9 października 2006 roku. Tekst epitafium jest mojego autorstwa, zgadzam się na opublikowanie całości tekstu utworu.

Autor, Marcin Kociuba.
Użytkownik: Wysłany:
2016-01-02 15:12:12
Właśnie wstawiłem do poczekalni moją autorską piosenkę pt.,,Zawsze jest Nadzieja". Jestem autorem tekstu, więc zgadzam się na opublikowanie na łamach strony C-dur całego tekstu.

Z poważaniem,
Autor, Marcin Kociuba.
Użytkownik:
anonimowy
Wysłany:
2020-02-23 18:39:28
jak wysłać piosenke na tą strone?