[Zaloguj]

zapis do pdf doc etc - Forum CDur.pl

Tu jestem: Forum / Propozycje zmian w portalu / zapis do pdf doc etc
InformacjeWiadomość
Użytkownik:
anonimowy
Wysłany:
2012-05-11 14:17:24
Myslałem o utworzeniu wersji książkowej tekstów z akordami jednak niewiem czemiu kopiują się tylko same tekty..? blokada? tylko czemu to ma słuzyć - wiem że ktoś się cięzko napracował... ale średnio sie gra na klawiszu spoglądając w ekran komputera nie ma jak wydruk tektu z akordami!
Użytkownik: Wysłany:
2012-05-11 21:36:30
Możliwość wydruku pojawi się wkrótce. Problem z dziwnym kopiowaniem akordów nie jest zamierzony - jest to efekt uboczny przyjętego sposobu wyznaczania pozycji akordów, który, nie wiedzieć czemu, powoduje dziwne zachowanie przeglądarek podczas kopiowania i wydruków.
Kopiowanie możliwe jest teraz w trybie płaskim (pod Transponuj, opcja zmień styl).
Użytkownik: Wysłany:
2012-05-16 21:48:09
Tak dziękuję za podpowiedz.. mam jeszcze jeden pomysł... widziałem to na podobnej zagranicznej stronie chodzi o własnej indywidualnej książce tekstów ,nut - dostępnej dla każdego po zalogowaniu! - myślę że w miarę dodawania kolejnych tekstów - to ciekawa propozycja ułatwiająca przeglądanie ulubionych utworów.
Użytkownik: Wysłany:
2012-06-29 21:42:09
Pierwsza, testowa wersja wydruku pojawiła się przed chwilą na stronie. Ikona drukarki wyświetla się tylko w trybie akordów nad tekstem (dla utworów, które nie są chronione prawem autorskim), tryb płaski nie stwarzał problemów przy kopiowaniu, więc na wszelki wypadek nic nie zmieniałem.
W tej chwili da się drukować pojedyncze utwory - o drukowaniu wielu opracowań jednocześnie cały czas myślę i w miarę możliwości (chodzi głównie o wolny czas) takie funkcje też dodam. Będzie to pewnie połączone z indywidualnymi listami ulubionych utworów.

Co do układania list swoich ulubionych utworów - taka funkcja też niedługo się pojawi. W ramach konta użytkownika będzie można tworzyć nazwane listy, a do nich przypisywać konkretne utwory (dodawać, usuwać).

Dziękuję za sugestie, były bardzo przydatne.